Sme partia nadšencov, ktorých baví dostihový šport, milujú kone a všetko čo s tým súvisí. Naším cieľom je vzdať úctu týmto krásnym tvorom a podporiť dostihovú komunitu na Slovensku, ktorá si to určite zaslúži.

Daniel Mentel

Šéfredaktor, editor a dostihový expert, autor každého článku na našom webe. Koňom a dostihovému športu prepadol už v útlom detstve, kedy začal pravidelne navštevovať bratislavské Závodisko a vydržalo mu to doteraz.

Karel Němec

Dostihový fotograf a odborník v jednej osobe, autor väčšiny fotografií na našom webe. Okrem koní ho fascinujú aj lietadlá, psy a iné momentky zo života. Jeho životné krédo je žijem a fotím rád. Kompletnú galériu jeho fotografií nájdete na tejto stránke.

Miroslav Abík

Bývalý džokej a koníčkar celým srdcom sa venuje aj dostihovej fotografii a od sezóny 2023 sa s jeho fotografiami môžete stretávať aj na našom webe. Okrem fotiek, ktoré publikuje prevažne na svojom profile na Facebooku, je prirodzene najväčším fanúšikom svojho syna, už aj v Nemecku úspešného džokeja Michala.

Marián Žilinec

Majiteľ webu, milovník koní a fanúšik dostihového športu. Snaží sa čo najmenej zasahovať do práce vyššie zmienených odborníkov a podporovať ich.

Prevádzkovateľ webu

eMedia Slovensko, s.r.o.
Ferdinanda Píseckého 2378/4
900 01 Modra

Copyright © eMedia Slovensko, s.r.o.

Publikovanie alebo ďalšie šírenie článkov a fotografií z webu Dostihy.sk je bez písomného súhlasu spoločnosti eMedia Slovensko, s.r.o. zakázané.